530 904 734 biuro@tomarloft.pl
Gdzie nas szukać ?Pracujemy w całym kraju

USŁUGI

GŁADKIE, KOLOROWE ŚCIANY

To jeden z końcowych elementów wykończenia mieszkania. Dlatego dla uzyskania najlepszego efektu  stosujemy najnowsze technologie i urządzenia malarskie. Nie zapominamy o prawidłowym przygotowaniu ścian przed malowaniem poprzez gipsowanie, gładzenie i gruntowanie. Odpowiednie dobranie struktury oraz koloru ścian i sufitu gwarantuje odpowiedni komfort. Dowiedz się wiecej jak dobrać odpowiednie kolory w naszym dziale porad.

PANELE, DESKA WIELOWARSTWOWA

Deska wielowarstwowa często nazywana deską barlinecką to jedna z tz. podłóg pływających, które możemy dla Państwa wykonać. Dzieki odpowiedniemy doborowi materiałów ( podkładu, deski czy panelu ) możemy wykonać takie podłogi praktycznie na dowolnym podłożu również w tym wykorzystującym ogrzewanie podłogowe. Jak dobrać odpowiednią podłogę do swoich potrzeb dowiesz się w naszym dziale porad.

PŁYTKI, BIAŁY MONTAŻ

Łazienka jest istotnym elementem remontu. Wykonujemy kompleksowe remonty łazienek od budowy ścianek z płyt k/g poprzez hydroizolacje, ułożenie płytek, gresu do wykonania białego montażu. Zobacz jakie są rodzaje płytek i czym się różnią, wszystkie te informacje znajdziesz w dziale porady.

INSTALACJA ELEKTRYCZNA

Względy bezpieczeństwa w domu są najważniejsze. Dlatego zmodernizujemy lub wykonamy od podstaw całą instalacje elektryczną zgodnie z obowiązującymi normami, dokonamy sprawdzenia całej instalacji. Posiadamy stosowne uprawnienia. Sprawdz w naszym dziale porad jak powinna być prawidłowo wykonana instalacja elektryczna.

INSTALACJA HYDRAULICZNA

Nie zawodna instalacja hydrauliczna gwarantuje spokojne mieszkanie. Wykonamy od podstaw lub zmodernizujemy instalacje hydrauliczną z zastosowanie najnowszych technologii zwłaszcza z zastosowaniem systemów zaciskowych PEX lub rur termozgrzewalnych. Dowiedz się w naszym dziale porad czym różnią się te systemy.

OGRZEWANIE

Ciepło w domu to komfort mieszkania. Wykonamy kompleksową instalacje ogrzewania w dowolnym systemie : elektrycznym, gazowym, olejowym itp. Sprawdz w naszym dziale porad jakie korzyści dają poszczególne systemy.

INTELIGENTNY DOM

Wprowadzimy Twoje mieszkanie w XXI wiek dzięki zastosowania technologii SmartHome dzięki której możesz zarządzać Swoim mieszkaniem z każdego miejsca na świecie. W naszym dziale porady znajdziesz więcej informacji na temat systemu SmartHome.

MONTAŻ MEBLI

Wisienka na torcie remontowym. To dzięki meblom i dodatkom do nich Twoje mieszkanie nabierze ostatecznego wyglądu. Zmontujemy meble wszystkich producentów. Współpracujemy również z firmami, które wykonają meble na specjalne zamówienie.

ZAMIAST PATRZEĆ W NIEBO SPÓJRZ NA SUFIT

Sufit to nie tylko zwykła biała powierzchnia, a to też miejsce które można ciekawie zaaranżować. Wykonamy podwieszane sufity w których możemy zainstalować profesjonalne oświetlenie, listwy ozdobne. W naszym dziale porad znajdziesz propozycje listew ozdobnych.

BĄDŹ ECO I OSZCZEDZAJ PIENIĄDZE

Nowoczesne technologie fotowoltaiczne czy też pomp cieplnych pozwalają dbać o środowisko ale również pozwalają zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za ogrzewanie czy energie elektryczną. Współpracuje ze sprawdzonymi specjalistami w tej dziedzinie. W dziale porad znajdziesz opis tych systemów.

NIE MASZ POMYSŁU NA URZĄDZENIE MIESZKANIA ?

To nie problem. Chetnie w tym Tobie pomożemy. Wśród naszych współpracowników są sprawdzeni projektanci mieszkań, którzy dla Ciebie zaaranżują całe mieszkanie.